Bakoma prezentuje nowy produkt - mleka smakowe Bakoma BIO!

Bakoma zaprezentowała swoim klientom zupełnie nowy produkt. Na polskich półkach sklepowych można już znaleźć przetwory mleczne z linii Bio – kefir oraz mleka smakowe.

Produkty rolnictwa ekologicznego to idealna odpowiedź na rosnące wymagania konsumentów. Coraz częściej interesujemy się oznaczeniami na opakowaniach żywności i sięgamy po te produkty, które powstały bez użycia pestycydów. Dotyczy to także przetworów mlecznych. Nowe mleka smakowe Bakoma Bio doskonale wpisują się w tę modę!

Producent mlecznych przetworów wprowadził do oferty mleka smakowe, o których wysokiej jakości i prozdrowotnych właściwościach świadczy najlepiej ich certyfikat ekologiczności. To gwarancja dla konsumentów, że pasza krów oraz owoce pochodzą z własnej produkcji gospodarstw ekologicznych.

Zarówno nowy kefir, jak i mleka smakowe Bakoma Bio nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów. To, co wyróżnia nowy produkt Bakomy to także długi termin przydatności (aż 40 dni). Cena nowego mleka smakowego bio Bakomy wynosi około 3,2 złotych za opakowanie. Produkt jest dostępny w trzech różnych wariantach smakowych – każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w nowej ofercie Bakomy znalazło się mleko bio o smaku czekoladowym, waniliowym oraz truskawkowym.

Mleko smakowe Bakoma BIO to artykuł spożywczy, który polubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Jak podaje Bakoma, linia BIO (mleka smakowe oraz nowy kefir) to produkty dla konsumentów, którzy cenią sobie najwyższą jakość.